elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Sosyolog İş İlanı

Sosyolog İş İlanı

 Firma Adı :  Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
 İlan Tarihi :  18.04.2012
 İş Bölümü :  Halkla İlişkiler
 Şehir / İlçe :  Ankara / Gölbaşı  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Sosyolog İlan Detayları

Sosyolog İş İlanı Detayları

erel Yönetimlere (Belediyeler) Bilgi Toplumu Teknolojileri alanında geliştirdiğimiz sosyal projemizde çalışmak üzere Sosyolog arayışındayız.
? Üniversitelerin sosyoloji bölümünden mezun
? Seyahat engeli olmayan,
? Sosyo-kültürel saha araştırması yapabilecek ve bu konuyla ilgili sunum yapabilecek,
? Yazılı veya sözlü olarak, etkili iletişim kurma yeteneğine sahip,
? Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli,
? İnsan ilişkilerinde başarılı,
? Tercihen İleri derece İngilizce bilen,
? Tercihen STK projelerinde yeralmış
? Tercihen SPSS istatistik programını kullanabilen
? Tercihen yerel yönetimlerde işleyiş modellerine hakim,

İş Tanımı: Sosyo-kültürel saha araştırması yapılması, Alınacak eğitimler sonrasında yerel yönetimler için geliştirdiğimiz projenin telefonla ve yerinde ziyaretler ile eğitiminin verilmesi, proje eylem planlarının takibi, uygulanması ve tüm proje kullanıcı profilleri ile aktif iletişimin sağlanması.

(Epostanızın konu bölümüne lütfen Sosyolog olarak belirtiniz)
 
 
Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Albayrak Halkla İlişkiler & Organizasyon
Diğer Kırıkkale
Sosyal Gelişim Enstitüsü
Eğitim Ankara
Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
Halkla İlişkiler Ankara
Akademi Araştırma
Diğer Balıkesir
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Bayburt Restaurant Garsonu İş İlanları, Isparta Unıversal Torna Operatörü 5 Kişi İş İlanları, Aksaray Temizlik Kontrolü Şefi İş İlanları, Karaman Elektrik Proje Çizim Elemanı İş İlanları, Elazığ Paketleme Elemaları İş İlanları, Adıyaman Modelistlik Stlist İş İlanları, Çanakkale Temizlik Ve Çay Hizmetleri Elemanı İş İlanları, Tekirdağ Broşür Dağıtımı İş İlanları, İstanbul Alanında Tecrübeli Matbaa Ve Kağıttan An İş İlanları, Kırklareli İşletme Sorumlusu İş İlanları, Van Video Kurgu Montaj İş İlanları, Düzce Emprime Baskıya Numuneci İş İlanları, K.Maraş Satış Temsilicisi İş İlanları, Kayseri Biyokimya Uzmanı İş İlanları, Bingöl Web Grafik Tasarım İş İlanları, Kütahya Bay Bayan Kimlikli Güvenlikler İş İlanları, Kastamonu Mekanik Bakım Elemanı İş İlanları, K.Maraş Kalıp Toplama Elemanları İş İlanları, Ordu Kasap Ve Şarküteri İş İlanları, Niğde Cnc Freze Ve Torna Ustası İş İlanları, Şanlıurfa Cam Elemanı İş İlanları, Kırklareli Elektrik Teknikeri Ve Usta İş İlanları, Kütahya İnşaat Yapı Ve Dekorasyon İş İlanları, Bilecik Web Uygulama Geliştiricisi İş İlanları, Şanlıurfa Veri Giriş Personeli İş İlanları, İçel Mersin Çalışanları Güçlendirme Eğitmeni İş İlanları, Eskişehir Bant Şefleri İş İlanları, Hatay Stajyer Matematik Öğretmenleri İş İlanları, Bitlis Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İş İlanları, Amasya Gsm Operatörü İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim