elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Sosyolog İş İlanı

Sosyolog İş İlanı

 Firma Adı :  Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
 İlan Tarihi :  18.04.2012
 İş Bölümü :  Halkla İlişkiler
 Şehir / İlçe :  Ankara / Gölbaşı  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Sosyolog İlan Detayları

Sosyolog İş İlanı Detayları

erel Yönetimlere (Belediyeler) Bilgi Toplumu Teknolojileri alanında geliştirdiğimiz sosyal projemizde çalışmak üzere Sosyolog arayışındayız.
? Üniversitelerin sosyoloji bölümünden mezun
? Seyahat engeli olmayan,
? Sosyo-kültürel saha araştırması yapabilecek ve bu konuyla ilgili sunum yapabilecek,
? Yazılı veya sözlü olarak, etkili iletişim kurma yeteneğine sahip,
? Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli,
? İnsan ilişkilerinde başarılı,
? Tercihen İleri derece İngilizce bilen,
? Tercihen STK projelerinde yeralmış
? Tercihen SPSS istatistik programını kullanabilen
? Tercihen yerel yönetimlerde işleyiş modellerine hakim,

İş Tanımı: Sosyo-kültürel saha araştırması yapılması, Alınacak eğitimler sonrasında yerel yönetimler için geliştirdiğimiz projenin telefonla ve yerinde ziyaretler ile eğitiminin verilmesi, proje eylem planlarının takibi, uygulanması ve tüm proje kullanıcı profilleri ile aktif iletişimin sağlanması.

(Epostanızın konu bölümüne lütfen Sosyolog olarak belirtiniz)
 
 
Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Albayrak Halkla İlişkiler & Organizasyon
Diğer Kırıkkale
Sosyal Gelişim Enstitüsü
Eğitim Ankara
Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
Halkla İlişkiler Ankara
Akademi Araştırma
Diğer Balıkesir
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Bitlis Perakende Satış Eğitmeni İş İlanları, Batman Organizsyon Sorumlusu İş İlanları, Nevşehir Yetiştirilmek Üzere Tekstil Elemanı İş İlanları, Ordu Aradığımız Siz Olabilirsiniz İş İlanları, Karabük Vasıflı Vasıfsıfsız Çırak İş İlanları, Hatay Ambalaj Üretimi Elemanları İş İlanları, Bitlis Sıhhi Tesisat Doğalgaz Ustası İş İlanları, Gümüşhane Kalfa Usta İş İlanları, Konya Web Sayfası Yönetimi İş İlanları, Bolu Grafiker Corel Ve Fotoshopp İş İlanları, Manisa Elektronik Teknikeri Ve Teknisyeni İş İlanları, Bayburt Komi İş İlanları, Sakarya Elektrik Formenleri Ekipler İş İlanları, Muş Vasıflı Ve Vasıfsız Elemanlar İş İlanları, Kırklareli Seligraf Ve Montaj Ustası İş İlanları, Kırşehir Düğün Organizasyonları İçin Süslemeciler İş İlanları, Çorum Market Görevlisi İş İlanları, Artvin Yetkili Servis Danışmanı İş İlanları, Elazığ Planlama Ve Satış Destek Elemanı İş İlanları, Kars Ön Büro Reception Elemanı İş İlanları, Karabük Kalıp Tamir Bakım Ustası İş İlanları, Adana Harita Mühendisi Ve Toparafcı İş İlanları, Afyon Pres Operatörü İş İlanları, Batman Geceleri Çalışabilecek İş İlanları, Konya Ofset Kalfası İş İlanları, Kırşehir Santral Operatörü İş İlanları, Eskişehir Mobilya Döşeme Elemanları İş İlanları, Rize Montalama Ustası İş İlanları, Yozgat Elektrik Otomasyon Mekatronik Eleman İş İlanları, Aksaray Cnc Freze Operatörü İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim