elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Sosyolog İş İlanı

Sosyolog İş İlanı

 Firma Adı :  Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
 İlan Tarihi :  18.04.2012
 İş Bölümü :  Halkla İlişkiler
 Şehir / İlçe :  Ankara / Gölbaşı  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Sosyolog İlan Detayları

Sosyolog İş İlanı Detayları

erel Yönetimlere (Belediyeler) Bilgi Toplumu Teknolojileri alanında geliştirdiğimiz sosyal projemizde çalışmak üzere Sosyolog arayışındayız.
? Üniversitelerin sosyoloji bölümünden mezun
? Seyahat engeli olmayan,
? Sosyo-kültürel saha araştırması yapabilecek ve bu konuyla ilgili sunum yapabilecek,
? Yazılı veya sözlü olarak, etkili iletişim kurma yeteneğine sahip,
? Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli,
? İnsan ilişkilerinde başarılı,
? Tercihen İleri derece İngilizce bilen,
? Tercihen STK projelerinde yeralmış
? Tercihen SPSS istatistik programını kullanabilen
? Tercihen yerel yönetimlerde işleyiş modellerine hakim,

İş Tanımı: Sosyo-kültürel saha araştırması yapılması, Alınacak eğitimler sonrasında yerel yönetimler için geliştirdiğimiz projenin telefonla ve yerinde ziyaretler ile eğitiminin verilmesi, proje eylem planlarının takibi, uygulanması ve tüm proje kullanıcı profilleri ile aktif iletişimin sağlanması.

(Epostanızın konu bölümüne lütfen Sosyolog olarak belirtiniz)
 
 
Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Albayrak Halkla İlişkiler & Organizasyon
Diğer Kırıkkale
Sosyal Gelişim Enstitüsü
Eğitim Ankara
Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
Halkla İlişkiler Ankara
Akademi Araştırma
Diğer Balıkesir
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Diyarbakır Kurumsal Pazarlama Elemanı İş İlanları, Karaman Demir Doğramaustaları İş İlanları, Manisa Kaynakçı Ve Plastik Ustası İş İlanları, Afyon Beyoğlu Baymak Servisi 0212 213 10 71 İş İlanları, Muğla Muhasebe Elemanı İş İlanları, Amasya İçmimar Mimar İş İlanları, Bitlis Cnc Freze İş İlanları, Erzincan Kompleci Kalfalar Ve Yardımcılar İş İlanları, Gümüşhane Boya Ve İzolasyon Ustaları İş İlanları, Ardahan Harita Müh İş İlanları, Van Motorlu Kurye İş İlanları, Yalova Devre Tatil Satış Elemanları İş İlanları, Niğde Teknik Çizim Ve Planma Sorumlusu İş İlanları, Nevşehir Elektrik Teknisyen Teknikerleri İş İlanları, Uşak Mekanik Usta Ve Kalfa İş İlanları, Kırklareli Elektrik Kalfası Ve Çırak İş İlanları, Niğde D Kozmetik Elemanı Ve Kalfa İş İlanları, Elazığ Translator İş İlanları, Van Mağaza Sorumlusu Satış İş İlanları, Çanakkale Anaokuluna Psikolog İş İlanları, Elazığ Kimya Ve Türkçe Öğretmeni İş İlanları, Rize Ofis İçi Takip Elemanı İş İlanları, Zonguldak Ustabaşı İş İlanları, Yozgat Teknik Ressamlar İş İlanları, Tunceli Cnc Atölye Şefi İş İlanları, Zonguldak E Ticaret Ürün Teknisyeni Stajyer İş İlanları, Denizli Talaşlı İmalat Makina Operatörü İş İlanları, İçel Mersin Proje Bölümü İş İlanları, Bingöl Cnc Tel Erezyon Oparatörü İş İlanları, Ağrı E Sınıfı Ehliyete Sahip Şoförler İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim