elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Sosyolog İş İlanı

Sosyolog İş İlanı

 Firma Adı :  Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
 İlan Tarihi :  18.04.2012
 İş Bölümü :  Halkla İlişkiler
 Şehir / İlçe :  Ankara / Gölbaşı  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Sosyolog İlan Detayları

Sosyolog İş İlanı Detayları

erel Yönetimlere (Belediyeler) Bilgi Toplumu Teknolojileri alanında geliştirdiğimiz sosyal projemizde çalışmak üzere Sosyolog arayışındayız.
? Üniversitelerin sosyoloji bölümünden mezun
? Seyahat engeli olmayan,
? Sosyo-kültürel saha araştırması yapabilecek ve bu konuyla ilgili sunum yapabilecek,
? Yazılı veya sözlü olarak, etkili iletişim kurma yeteneğine sahip,
? Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli,
? İnsan ilişkilerinde başarılı,
? Tercihen İleri derece İngilizce bilen,
? Tercihen STK projelerinde yeralmış
? Tercihen SPSS istatistik programını kullanabilen
? Tercihen yerel yönetimlerde işleyiş modellerine hakim,

İş Tanımı: Sosyo-kültürel saha araştırması yapılması, Alınacak eğitimler sonrasında yerel yönetimler için geliştirdiğimiz projenin telefonla ve yerinde ziyaretler ile eğitiminin verilmesi, proje eylem planlarının takibi, uygulanması ve tüm proje kullanıcı profilleri ile aktif iletişimin sağlanması.

(Epostanızın konu bölümüne lütfen Sosyolog olarak belirtiniz)
 
 
Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

Sosyolog İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Albayrak Halkla İlişkiler & Organizasyon
Diğer Kırıkkale
Sosyal Gelişim Enstitüsü
Eğitim Ankara
Ecotel Bilgi Toplumu Teknolojileri
Halkla İlişkiler Ankara
Akademi Araştırma
Diğer Balıkesir
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kilis Deneyimli Sigortacı İş İlanları, Kilis Matbaa Ustası İş İlanları, Balıkesir Makına Montaj Elemanları İş İlanları, Arabası Ile Çalışacak Soför İş İlanları, Bilecik Web Tasarım Ve Grafiker İş İlanları, Bartın Makinacı Ve Aşçı İş İlanları, Gümüşhane Makina İmalatı Kaynakçı Çırak İş İlanları, Hatay Otomasyon Elektrik İş İlanları, Gaziantep Bilgisayar Teknik Yardımcı İş İlanları, Amasya Reklam Danışmanlık İş İlanları, Gümüşhane Att Hemşire İş İlanları, Bitlis Veteriner Kliniğine Yardımcı Eleman İş İlanları, Gaziantep Bahçe Bakım Elemanları İş İlanları, Nevşehir Home Ofis Bayan Eleman İş İlanları, Kars Kimya Öğretmeni Stajyeri İş İlanları, Amasya Editör Yardımcısı İş İlanları, Bursa Part Time Bayan Pazarlama Personeli İş İlanları, Adıyaman Trafo Test Elemanı İş İlanları, Adana Liderlik Becerileri Geliştirme Eğitmeni İş İlanları, Balıkesir Çizim Mimar İş İlanları, Kastamonu Ev İşlerine Bakıcak Temizlik Ve Yemek İş İlanları, Batman Halı Ve Çamaşır Yıkama Elemanı İş İlanları, Kırşehir Depo Sayım Elemanı İş İlanları, Denizli Teknisyen Usta Kalfa Cırak İş İlanları, Kütahya Pazarlamacılar İş İlanları, Tekirdağ Branda Dikim Elemanı İş İlanları, Giresun Saha Satış Elmanı İş İlanları, Sinop Saha Satış Müdürü İş İlanları, Konya Plastıikçi İş İlanları, Kırıkkale Mobilya Montajcıları İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlari



Egitim