elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

 Firma Adı :  Arma Grup Arma Grup
 İlan Tarihi :  17.01.2013
 İş Bölümü :  Turizm
 Şehir / İlçe :  İstanbul Avrupa / Yenibosna  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay - Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Otel Kat Temizlik Görevlisi İlan Detayları

Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı Detayları

Yenibosna da bulunan 5 yıldızlı bir otel için kat temizlik personelleri aranmaktadır. Başvuracak adayların erkeklerde askerlik problemi olmaması bayanlarda başıörtü problemi olmaması gerekmektedir. Yenibosnaya yakın oturan personellerin başvurularını online olarak yapmaları önemle rica ederiz.
800 TL. maaş + 100 Tl. YOL ücreti + AGİ + Yemek + SSK + Ücretsiz Eğitim
 
 
Otel Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

Otel Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Akgöl Otel
Turizm Şanlıurfa
Bellerofon Hotel
Turizm Antalya
Hotel Bestur
Turizm İstanbul
Arma Grup
Turizm İstanbul Avrupa
İstanbul Hukuk Bürosu
Turizm İstanbul Avrupa
İstanbul Hukuk Bürosu
Turizm İstanbul Avrupa
Five Boutique Hotel
Turizm İstanbul Avrupa
Çamyuva Turizm Yatırımları A. Ş. Kılikya
Turizm Antalya
Ova Turizm Tic. Ve Dil Hizmetleri Ltd. Şti
Turizm Muğla
Medusa Hotel
Turizm Antalya
Assos Troy Otel
Turizm Çanakkale
Sarıçay Rhodius Otel
Turizm Çanakkale
Otel Vidinli
Turizm Samsun
Özel Buğra Anadolu O. T. M. L
Eğitim İstanbul Anadolu
Bakırköy Sahil Hotel
Turizm İstanbul Avrupa
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Niğde Tasarım Grafikerler İş İlanları, Bilecik Freelance Tercüman İş İlanları, Amasya Sıcak Satıs Ve Pazarlama Temsilcileri İş İlanları, Gümüşhane Raf Depo Elemanı İş İlanları, Zonguldak Metal İşleme Operatörü İş İlanları, Ağrı Mimar Ve İç Mimar İş İlanları, Uşak Aksesuar Depo Elemanı İş İlanları, Erzurum Beyaz Eşya Teknisyeni İş İlanları, Erzurum Bebek Bakıcısı çocuk Bakıcısı yardımcı İş İlanları, Karaman Kaynak Ustası Veya Kalfa İş İlanları, K.Maraş Müşteri Temilcisi İş İlanları, Kilis Kaportacı Ve Mekaniker İş İlanları, Sinop Uygulama Sorumlusu İş İlanları, Ankara Tıbbi İlaç Mümessili İş İlanları, Bitlis Beylikdüzü Akşam Tek Servis İş İlanları, Hatay Cast reklam dizi film İş İlanları, Muş Manavcı İş İlanları, Nevşehir Planlama Ve Üretim Sorumlusu İş İlanları, Bartın Makına Montaj Elemanı İş İlanları, Erzincan Makinacı Ve Orta Eleman İş İlanları, Diyarbakır Elektronik Dizgi İş İlanları, Elazığ Bay Bayan Servis Personeli Ve Bar İş İlanları, Ağrı Servis Ve Bakım Teknisyeni İş İlanları, Bartın Bosch Yetkili Servisne Tecrübeli Klimac İş İlanları, Erzurum Tuttanak Personeli İş İlanları, Elazığ Taş Desinatörü İş İlanları, Erzurum Elektrik Saha Mühendisi İş İlanları, Konya Matbaa Ve Müvellit İçin Kalfa Çırak İş İlanları, Aksaray Bağımsız Satış Temsilcileri İş İlanları, Adıyaman Web Tasarım Ve Yazılım Uzmanı İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim