elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

 Firma Adı :  Arma Grup Arma Grup
 İlan Tarihi :  17.01.2013
 İş Bölümü :  Turizm
 Şehir / İlçe :  İstanbul Avrupa / Yenibosna  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay - Bayan / 20 - 35  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Otel Kat Temizlik Görevlisi İlan Detayları

Otel Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı Detayları

Yenibosna da bulunan 5 yıldızlı bir otel için kat temizlik personelleri aranmaktadır. Başvuracak adayların erkeklerde askerlik problemi olmaması bayanlarda başıörtü problemi olmaması gerekmektedir. Yenibosnaya yakın oturan personellerin başvurularını online olarak yapmaları önemle rica ederiz.
800 TL. maaş + 100 Tl. YOL ücreti + AGİ + Yemek + SSK + Ücretsiz Eğitim
 
 
Otel Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

Otel Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Akgöl Otel
Turizm Şanlıurfa
Bellerofon Hotel
Turizm Antalya
Hotel Bestur
Turizm İstanbul
Arma Grup
Turizm İstanbul Avrupa
İstanbul Hukuk Bürosu
Turizm İstanbul Avrupa
İstanbul Hukuk Bürosu
Turizm İstanbul Avrupa
Five Boutique Hotel
Turizm İstanbul Avrupa
Çamyuva Turizm Yatırımları A. Ş. Kılikya
Turizm Antalya
Ova Turizm Tic. Ve Dil Hizmetleri Ltd. Şti
Turizm Muğla
Medusa Hotel
Turizm Antalya
Assos Troy Otel
Turizm Çanakkale
Sarıçay Rhodius Otel
Turizm Çanakkale
Otel Vidinli
Turizm Samsun
Özel Buğra Anadolu O. T. M. L
Eğitim İstanbul Anadolu
Bakırköy Sahil Hotel
Turizm İstanbul Avrupa
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Burdur Veritabanı Yöneticisi İş İlanları, Ordu Makina Emniyeti Yönetmeliği Eğitmeni İş İlanları, Amasya Güvenlik Koruma Amiri İş İlanları, Karaman Elektronik Tasarım İş İlanları, Afyon Matematik 2 Öğretmeni İş İlanları, Siirt Tasarım Elemanı İş İlanları, İstanbul Temizlik Sorumlusu İş İlanları, Kars Sekreter Ofis Sorumlusu İş İlanları, Niğde Frezeci Kalıpçı İş İlanları, Çankırı Depo Ve Yük Taşıma İş İlanları, Diyarbakır Taslama Kutu Kalfaları İş İlanları, Düzce Ofset Kalfası İş İlanları, Kırşehir Usta Eleman İş İlanları, Ağrı Depo Sevkiyat Sorumlusu İş İlanları, Adana Bayan Kuaför Sorumluları İş İlanları, Kırşehir Temizlik Ve Yemek Elemanı İş İlanları, Karabük Esteci Ebatlamacı İş İlanları, Ardahan Mobilya Terzisi İş İlanları, Aydın Part Time Satış Temsilcisi İş İlanları, Samsun Ziraat Mühendisi Toprak Bölümü İş İlanları, İçel Mersin Doğalgaz Ve Kalorifer Utası İş İlanları, Ardahan Saha Araştırması İş İlanları, Sinop Ocean Site Yönetimi Bay Bayan Elemanlar İş İlanları, Malatya Oto Yıkama Kuaför Elemanı İş İlanları, Balıkesir Sekreter Ofis İçi İş İlanları, Manisa Teknik meslek Lisesi Mezunu İş İlanları, Adıyaman Pres Ve Montaj Elemanı Emeklide Olur İş İlanları, Şanlıurfa Analist İş İlanları, Afyon Bilgilendirme Departmanı İş İlanları, Bilecik Manikürcü Veya Güzellik Uzmanı İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim