elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı

 Firma Adı :  Turkuaz Suites
 İlan Tarihi :  27.08.2012
 İş Bölümü :  Turizm
 Şehir / İlçe :  İstanbul Avrupa / Beşiktaş  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kat Temizlik Görevlisi İlan Detayları

Kat Temizlik Görevlisi İş İlanı Detayları

Beşiktaş Akaretlerde yeni açılan otelimize kat temizlikçileri aranmaktadır.Daha önce otel tecrübesi olması şartı bulunup, bölgeye yakın ikamet etmeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 
 
Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

Kat Temizlik Görevlisi İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Hotel Bestur
Turizm İstanbul
Zara Konak Hotel
Turizm Muğla
Arma Grup
Turizm İstanbul Avrupa
Dafne Hotel
Turizm Ankara
Özdoğan Yapı İnşaat & Dekorasyon Grubu
İnşaat İstanbul Avrupa
Özel Aydın Konaklı Kız Yurdu
Turizm Aydın
City Center Hotel
Turizm İstanbul Avrupa
Ulus Gelişim
Turizm İstanbul Avrupa
Mutlaka 29 Mob.
Diğer İstanbul Avrupa
Hotel Yasmin
Turizm İstanbul Avrupa
Kozvip Grup Limited Şirketi
Turizm İstanbul Avrupa
Turkuaz Suites
Turizm İstanbul Avrupa
Club Goldenbird
Turizm Aydın
Dasis Apart Otel Tic
Turizm Muğla
4e Mühendislik Isı Sistemleri
Bakım / Onarım İstanbul Anadolu
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Bursa Sigorta Hasar Danışmanı İş İlanları, Muğla Host Ve Hostes Servis Elemanı İş İlanları, Bingöl Temizlemeciler İş İlanları, Kocaeli Firma Tanıtım Ve Pazarlama Temsilcisi İş İlanları, Kırklareli Müzakere Performansını Artırma Eğitmen İş İlanları, Siirt Sekreter Muhasebe Yardımcısı İş İlanları, Bayburt Ressam Karikatürist İş İlanları, Ordu Genel İş İlanları, Düzce Muhasebe Personel İşleri Yardımcı İş İlanları, Hakkari Almanca Fransızca Öğretmeni İş İlanları, Kayseri Modelist İnvestronikada Uzman İş İlanları, Manisa İş Hayatında İletişim başarı Eğitmeni İş İlanları, Kırıkkale Kongre Fuar Elemanı İş İlanları, Karaman Bölge Bayii Sorumlusu İş İlanları, Yalova Sekreter demo Sekreter İş İlanları, Sakarya Prefabrik Ustası İş İlanları, Samsun Dizi Sinema Oyuncu İş İlanları, Kayseri Pc Teknisyeni İş İlanları, Malatya Katip Ve Sekreter İş İlanları, Denizli Vasıflı Ve Vasıfsız Elemanlar İş İlanları, Giresun Sekreter Sefaköy İş İlanları, Adıyaman Gsm Transmisyon Elemanı İş İlanları, Adıyaman Kimya Mühendisi Ve Kimyager İş İlanları, Muğla Şöför Ve Yemek Dağıtım Elamanı İş İlanları, Bitlis Sekreter Satış Asistanı İş İlanları, Elazığ Mutfak Kategorisi Asistanı İş İlanları, Şanlıurfa Kurye Dağıtım Satış Elemanları İş İlanları, Bitlis Raf Destek İş İlanları, Eskişehir Çocuk Bakıcıları İş İlanları, Samsun İşçi Vasıfsız Eleman İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim