elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Ordu Moda Tasarım Öğretmeni İş İlanları, Batman Kalıp Bilgili Operatör İş İlanları, Şırnak Yayla Thermal Saglık Köyü İş İlanları, Tokat İş Fırsatı İş İlanları, Batman Uzman Php Coder İş İlanları, Sinop Kaynak Ve Torna Elemanı İş İlanları, Amasya Teklif Verme satış halkla İlişkiler İş İlanları, Vasıfsız Çırak Yardımcılar İş İlanları, İstanbul Mobilya Ve Ahşap Montaj Ustası İş İlanları, Denizli Ciğer Ustası İş İlanları, Karaman Bayan Halkla İlişkiler İş İlanları, Adana Odyometrist İş İlanları, Adana Kahve Kavurma Elemanı İş İlanları, Bursa Büro Yönetimi Sekreter İş İlanları, Tunceli Sandalye Ve Koltuk Döşeme Elemanları İş İlanları, Adana Reklam Filmi İçin Model İş İlanları, Giresun Kaporta Boya İş İlanları, Zonguldak Ekip Şefi İş İlanları, Aksaray Güvenlikler İstanbul Anadolu Yakası İş İlanları, Bilecik Danışman Ve Satış Personelleri İş İlanları, Şanlıurfa %40 Ve Üzeri Engeli Olan Takım Üyesi İş İlanları, Bartın Bayan Tanıtım Elelmanı İş İlanları, Isparta Elektrik Teknikeri Ve Ustalar İş İlanları, Bitlis İş Geliştirme Personeli İş İlanları, Bilecik Güvnlik Personeli İş İlanları, E Ticaret Satışı İş İlanları, Çankırı Sbs Branş Öğretmenleri İş İlanları, Siirt Ön Muhasebe Elemanı Bay İş İlanları, İzmir Kaynakçı Ve Taşlamacı İş İlanları, Niğde Oto Kaportacı Ustası İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim