elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Yozgat Mobilya Montaj Ve Taşıma Elemanı İş İlanları, Kilis Tecrübeli Hemşire İş İlanları, Karabük Firmamıza İdari Kısma Bayan Personel İş İlanları, Gümüşhane Gayrimenkul Danışman Asistanı İş İlanları, Kırklareli Beton Santral Operatörü İş İlanları, Uşak Otomotiv Teknik Öğretmeni İş İlanları, Iğdır Voip Ses Hizmeti İş İlanları, Bolu Deneyimli Kuaför İş İlanları, Artvin Sekreter Alınacaktır İş İlanları, Kars Müşteri Temsilcisi Danışman İş İlanları, Düzce Serbest Ve Yeminli Çevirmenler İş İlanları, Giresun Web Site İçerik Yöneticisi İş İlanları, Kırıkkale Servis Şöförü Ve Bahçıvan İş İlanları, Karabük Reyon Personeli İş İlanları, Bitlis Aleminyum Usta Ve Kalfası İş İlanları, Şırnak Tur Elemanı İş İlanları, Uşak Sekreter Ve Öğretmen İş İlanları, Aksaray Temzilik Görevlisi İş İlanları, İzmir Deneme İş İlanları, Ankara Fen Bilimleri Öğretmenleri İş İlanları, Sinop Proje Sorumluları İş İlanları, Isparta Gıda Mağazalarımızamüdür Ve Reyoncu Al İş İlanları, Nevşehir Genç Webmasterler İş İlanları, Sinop Fizik Kimya Mat geometri Öğretmenleri İş İlanları, Batman Föncü Yardımcı Çırak İş İlanları, Bolu Ön Muhasebe Yönetici Yardımcısı İş İlanları, Erzincan Stok Yönetimi Eğitmeni İş İlanları, Çanakkale Doğalgaz Ve Kalorifer Utası İş İlanları, Mardin Ofis Yardımcısı İş İlanları, Tokat Satış Ve Stok Sorumlusu İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim