elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Amasya Sigarta Satış Pazarlama İş İlanları, Balıkesir Ms Access Uzmanı İş İlanları, Burdur Tahsilat Takip Elemanı İş İlanları, Erzurum Deneyimli Referanslı Eleman İş İlanları, Amasya Medikal Satış Temsilcisi İş İlanları, Antalya Yazılım Geliştirme Elemanı İş İlanları, Düzce Teknik Resasam İş İlanları, Şanlıurfa Freelance Tercüman İş İlanları, Çankırı Diksiyon Eğitmeni İş İlanları, Uşak Penye Usta Kesimci İş İlanları, Hakkari Php Developer İş İlanları, Bay Bayan Aşçı Yardımcıları İş İlanları, Antalya Servis Sorumlusu İş İlanları, Yozgat Muhasebe Yazılımı İş İlanları, Bartın Satış Temsilcisi Satış Danışmanı İş İlanları, Kırıkkale Perakende Satış Elemanı İş İlanları, Hakkari C# Uzmanı İş İlanları, Batman Dikim Ütü Paket Kesim İş İlanları, Düzce Kesimci İş İlanları, Yalova Deneyimli Kaporta Ve Boya Elemanı İş İlanları, Kütahya Mobilyacı Usta Ve Kalfaları İş İlanları, Kastamonu Depo Ve Lojistik Elemanı İş İlanları, Ağrı Sapphire Lunch Box İçin Garson Ve Komi İş İlanları, Adana Elektrik Ustası Kalfa İş İlanları, Tekirdağ Pvc Aleminyum Doğrama Ustaları İş İlanları, Adana Depo Sorumlusu Ve Satış Elemanı İş İlanları, Çankırı Koporta Boya Ustası İş İlanları, K.Maraş Kısa Süreli Bay Muhasebe Elemanı İş İlanları, Konya Alimünyum Ustaları İş İlanları, Giresun Alt Bayilikler İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim