elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Adana Vasıfsız Bayan Elaman İş İlanları, Aydın Mekanik Elektronik Elemanı İş İlanları, Yozgat Aksesuar Depo Elemanı İş İlanları, Ordu Serigraf Ustası İş İlanları, Kırıkkale Prefabrik Ustaları İş İlanları, Konya Sekreterlik Halkla İlişkileri İyi Eleman İş İlanları, Ankara Reklam Ve Hakla İlişkiler İş İlanları, Karabük Bay Vasıfsız Eleman İş İlanları, Bayburt Yemek Ve Çay Servis Personeli İş İlanları, Samsun Büro Yönetimi Sekreter İş İlanları, Hakkari Ön Muhasebe Ve Satıs Destek İş İlanları, Muğla Çelik Kapı Ustalar İş İlanları, Çanakkale Aotocat Bilen Müşteri İlişkileri İş İlanları, Şırnak Gece Aşçısı İş İlanları, Yozgat Deneyimli Gizli Müşteriler İş İlanları, Bursa Masöz İş İlanları, Düzce Projeci İş İlanları, Bartın Mezeci Aşçı İş İlanları, Erzurum Elektrik Ustaları Ve Kalfası İş İlanları, Trabzon Telefon Tamircisi İş İlanları, Artvin Yardımcı Atölye Elemanı İş İlanları, Kocaeli Tekniker Mühendis İş İlanları, Çankırı Stant Elemanı İş İlanları, Bayburt Satış Şefleri İş İlanları, Aksaray Tanıtım Ve Dağıtım Elemanı İş İlanları, Balıkesir Bayan Personel Avcılar Şubemize İş İlanları, Rize Arıza bakım Elemanı İş İlanları, K.Maraş Yufkacı Ve Hamurcu İş İlanları, Burdur Karakalem Ve İlistrasyon Cizimci İş İlanları, Şanlıurfa Doğalgaztesisatçısı İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim