elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Erzincan Temizlik Ve Servis Görevlisi İş İlanları, Bingöl Erkek Kabanda Çalışacak Makinacılar İş İlanları, Bartın Bölge Eğitim Sorumlusu İş İlanları, Bilecik Plastik Kalorifer Tesisatı Ustası İş İlanları, Yozgat Deneyimli Fotoğrafçılar İş İlanları, Ağrı Evrak Dijitalleştirme Personeli İş İlanları, Trabzon Sekreter Organizatör İş İlanları, İstanbul Tekstil Usta Ve Kalfaları İş İlanları, Gümüşhane Editör Moderatör İş İlanları, Rize Tabela Ustası Ve Kalfa Kaynakcı İş İlanları, Kayseri Müşteri İlişkileri Eğitmeni İş İlanları, Gaziantep Gömlekde Çalışacak Regolar İş İlanları, Malatya Php Ve Yazılım Elemanı İş İlanları, Hakkari Devre Tatil Temsilcisi İş İlanları, Düzce Otomotiv İş İlanları, Hatay Veri Doğrulama İş İlanları, Muğla Temizlik Ve Çay İşleri İş İlanları, İstanbul Mağaza Elamanı İş İlanları, Denizli Kesimhane İş İlanları, Bingöl Web Arayüz Kodlama Elemanı İş İlanları, Batman Tasarım Grafikeri İş İlanları, Amasya Devren Terzi Dükkanı İş İlanları, Iğdır Web Sitesi Tasarım Sorumlusu İş İlanları, Batman Kaynakcı Ustaları İş İlanları, Şırnak Portföy Oluşturma Satış Temsilcisi İş İlanları, Tekirdağ Sevkiyat Montaj İş İlanları, Adıyaman Parttime Garson İş İlanları, Balıkesir Gümrük Takip Personeli İş İlanları, Edirne Kotta Çalışacak Bayan Ustabaşı Yrd İş İlanları, Mardin Diksiyonu Düzgün Sekreter İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim