elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kocaeli Bilgisayar Bakım Ve Teknik İş İlanları, Trabzon Cam Temizlik Personeli İş İlanları, Trabzon Usta Yardımcıları İş İlanları, Manisa Soğutma Klima İş İlanları, Yozgat Okulöncesi Öğretmeni İş İlanları, Yalova Fiyoterapist İş İlanları, Kırşehir Singerci İş İlanları, Van Grafiker Ve Satış Elemanı İş İlanları, Aydın Teknik Ressam İş Hazırlamacı İş İlanları, K.Maraş Autocad Bilen Personel İş İlanları, Aydın Web Tasarımcı Programcı İş İlanları, Bolu Okul Öncesi Öğretmenliği İş İlanları, Ardahan 3d Max Dış Cephe Modellemeci Alınacaktır İş İlanları, Isparta Yeni Mezun Mühendisler İş İlanları, Niğde Host Hostes Stand Personelleri İş İlanları, Sivas İş Hayatında İletişim başarı Eğitmeni İş İlanları, Bayburt Resepsiyonist İş İlanları, Van Web Yazılımcıları İş İlanları, Amasya Yönetici Usta İş İlanları, Gümüşhane Ortaklık İş İlanları, Bayburt Deneyimli Cam Silici İş İlanları, Iğdır Tantım Elemanı İş İlanları, Bolu Müşteri Çevresi Olan Rusça Bilen Eleman İş İlanları, Burdur Tbm Operatöruyum İş İlanları, Nevşehir Adsl Projesi Bayileri İş İlanları, Kilis Boya Ustası Ve Karasörcü İş İlanları, Adıyaman Actionscript Personeli İş İlanları, Bingöl Cam Elemanı İş İlanları, Hakkari Teknisyen İş İlanları, Kütahya Bölge Satış Pazarlama Müdürü İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim