elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kırklareli Mastercam Ve Surfcam İş İlanları, Karaman Modelist İharacat Örme İş İlanları, Bitlis Deneyimli Beyaz Eşya Teknisyeni İş İlanları, Kırıkkale Eleman İlanı İş İlanları, İzmir Doktor Ve Hemşire teknisyen İş İlanları, Uşak Mimar İç Mimar İş İlanları, Adıyaman Dış Cephe Montaj Elemanı İş İlanları, Konya Seyehat İş İlanları, Artvin Geometri Öğretmeni Veya Stajyer İş İlanları, Muğla Bakım Onarım İş İlanları, Kars Oto Kaportacı Usta kalfa İş İlanları, Niğde Bilişim Stajyer Elemanı İş İlanları, Gümüşhane Avukat İş İlanları, Erzurum Depo Elemanları İş İlanları, Ardahan Teknik Ressam İş İlanları, Kütahya Destek Uzmanı İş İlanları, K.Maraş Site Tasrım Elemanı İş İlanları, Kırıkkale Toner Ve Kartuş Dolum İş İlanları, Gaziantep Sorumlu Ürün Proses Yönetici İş İlanları, Niğde Sevkiyat Takip Elemanı İş İlanları, Samsun Fırın Elemanı İş İlanları, Giresun Argon Ve Elektrik Kaynağı Ustası İş İlanları, Bilecik Elektrik Teknisyen Teknikerleri İş İlanları, Adıyaman Elektrik Projeci İş İlanları, Uşak Börek Poğaça İmalatına Çırak İş İlanları, Ordu Garson Ve Komiii İş İlanları, Çorum Kurye Şoför İş İlanları, Sivas Döner Kalfası İş İlanları, Antalya Yedek Parça Satışı Ve Ön Muhasebe İş İlanları, Bitlis Endrüstriyel Tasarımcı Grafiker İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim