elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kilis İç Denetim Eğitmeni İş İlanları, Burdur Çay Servis Personeli İş İlanları, Mardin Kapalı Pide Ustası Ve Kalfası İş İlanları, Konya Mal Kabul Elemanı İş İlanları, Ordu Gemi Adamı Kurs Kayıtları Başlamıştır İş İlanları, Adana Katip Ve Sekreter İş İlanları, Van E Ticaret Online Mağaza Elemanı İş İlanları, Antalya Teknik Çizim İş İlanları, Batman Ön Muhasebe Ve Sipariş Takip İş İlanları, Denizli Kasa Ve Raf Sorumlusu İş İlanları, Trabzon Barda Çalışacak Bayan Garson Aranıyor İş İlanları, Burdur Satış Danışmanı Halkla İlişkiler İş İlanları, Mardin Rusça Kokartlı Rehber İş İlanları, Düzce Tapoğraf İş İlanları, Siirt Laboratuar Elemanı İş İlanları, Tekirdağ Bayan Kırtasiye Personeli İş İlanları, Kırşehir Muhasebe Personeli Finansman İş İlanları, Adıyaman Cnc Router Ve Cnc Lazer Operatörü İş İlanları, Yozgat Markete Bayan Elaman Ve Erkek Çırak İş İlanları, Ardahan Güzellik Salon Personeli İş İlanları, Hakkari Mekanik Usta Ve Yardimcilari İş İlanları, Rize İçmimar Ve Mühendisler İş İlanları, Muğla Satış Departmanı Elemanı İş İlanları, Giresun E Ticaret Yöneticisi Adayı İş İlanları, Düzce Fiber Optik Kablo Ustaları Alınacaktır İş İlanları, Muğla Stand Hostesleri Ve Modeller İş İlanları, Ordu Enjeksiyon Ustası İş İlanları, Manisa Muhasebe Elamanı İş İlanları, Tokat Jcb İş Makinesi Operatörü İş İlanları, Isparta Makina Boyacısı İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim