elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Bilecik Teknik Elaman İş İlanları, Kayseri Pazarlama Ekip Arkadaşları İş İlanları, Kastamonu Web Master Web Tasarım Elemanı İş İlanları, Bolu Heidelberg Sm 52 Eleman İş İlanları, Ankara Sondaj Elemanı İş İlanları, Adana Evden İşden Yapabilecen İş İş İlanları, Tunceli Kamera Montajı Elemanı İş İlanları, Çorum Deneyimli Ön Muhasebe Elemanı İş İlanları, Şırnak Elektirik Teknikeri İş İlanları, İstanbul Turizm Enfermasyon Elemanı İş İlanları, Malatya Ön Muhasebe Ve Yonetıcı Yardımcısı İş İlanları, Bayburt Part Time Satış Personeli Promotör İş İlanları, Kars Cephe Ustası İş İlanları, Kayseri İçmimar İş İlanları, İzmir Deneyimi Olmayan Bayanlara İş İmkanı İş İlanları, Şırnak İlik Ve Düğme Elemanı İş İlanları, İzmir Stajyer Bayanlar İş İlanları, Iğdır İnşaat Mühendisi Ve İnşaat Teknikeri İş İlanları, K.Maraş Oto Ses Ve Görüntü Sistemleri Ustası İş İlanları, Afyon Proje Bölümü İş İlanları, Hakkari Ön Buro Sorumlusu İş İlanları, Tokat Fuar Ve Tanıtım Hostesi İş İlanları, Bartın Klima Kombi Ustaları İş İlanları, Çankırı Host Hostes İş İlanları, Tokat Market Satış Sorumlusu İş İlanları, Edirne Emekli Şoför İş İlanları, Siirt Anket Edit Kodlama Elemanı İş İlanları, Afyon Bahçe İşçisi İş İlanları, Kayseri Universal Freze Operatörü İş İlanları, Karaman Matbaa Elemanı İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim