elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Edirne Özel Eğitim Kursu İş İlanları, Diyarbakır Pazarlama Satış Elemanı Otomotiv İş İlanları, Kırşehir Yazılım Uzmanları İş İlanları, Rize Malzeme Yükleme Elemanı İş İlanları, İzmir İkinci El Experi İş İlanları, Giresun Polyester Usta Ve Kalfaları İş İlanları, K.Maraş Soğuk Meze Ara Sıcak Ustası İş İlanları, Edirne Makina Mühendis Ve Tekniker İş İlanları, Erzincan Su Tesisatı Kalfası İş İlanları, Malatya Mali Müşavir İş İlanları, Samsun Yaya Kuryeler İş İlanları, İçel Mersin E Ticaret Yardımcı Elemanı Bayan İş İlanları, Ardahan Konfeksiyon Elemanı İş İlanları, Nevşehir Fen Ve Fizik Öğretmeni İş İlanları, Mardin İnaşşatlara Duşakabin Satacak Pazarlamac İş İlanları, Kırklareli Deneyimli Nakışçı İş İlanları, Iğdır Mühendis Mimar İç Mimar İş İlanları, Kilis İngilizce Arapca Biliyoruz İs Ariyoruz İş İlanları, K.Maraş Web Sayfası Yazılım Satış Temsilcisi İş İlanları, Niğde Elektrik Tesisatçısı Aranmaktadır İş İlanları, K.Maraş Uydu Anten İş İlanları, Kayseri Beyoğlu Baymak Servisi 0212 213 10 71 İş İlanları, Muş Satış Mühendisi Makine Mühendisi İş İlanları, Şırnak Yemek Temizlik Ve Çay Servisi Elemanı İş İlanları, Uşak Müşteri Kabul Sorumlusu İş İlanları, Muş Otomobil Uzmanları İş İlanları, Adıyaman Manuel Torna Operatörleri İş İlanları, Şırnak Ford Aracı Olan Araç Sahipleri İş İlanları, Kocaeli Eleman İlanı İş İlanları, Aydın Gezici Ekip İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim