elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Elazığ Mekanik Montaj Elemanı İş İlanları, Bursa Pazarlama Ve Bayii İletişim Uzmanı İş İlanları, Siirt Barmen Barmaid İş İlanları, Zonguldak Web Site Sahibi İş İlanları, Kırklareli Satış Pazarlama Sekreteri İş İlanları, Ordu Elektrik Mühendisi Ve Tekniker İş İlanları, Tokat Ön Muhasebe Ve Genel Muhasebe Elemanı İş İlanları, Kayseri Tezgahtar Ve Yardımcı İş İlanları, Çorum Temizlikçi Bay Eleman İş İlanları, Hakkari Gece Vardiyası Güvenlik Personeli İş İlanları, Kırşehir Kesin Hesap Mühendisi İş İlanları, Konya Operasyon Ve Pazarlama Müdürü İş İlanları, Trabzon Fuar Temsilcisi İş İlanları, Ağrı Satış Elemanı Bay Bayan İş İlanları, Edirne Kamera Alarm Elemanı İş İlanları, Kayseri Spa Resepsiyonist bayan Mazöz İş İlanları, Ordu Elektirk Ustası İş İlanları, Samsun Üretim Kalite Kontrol Elemanı İş İlanları, Bayburt Şef Garson Ve Garsonlar İş İlanları, Kırklareli Uzman Muhasebe Personeli İş İlanları, Ağrı Fen Ve Teknoloji Öğretmeni İş İlanları, Hatay Ceptelefonu Teknik Servisi İş İlanları, Sürücü İş İlanları, Kayseri Peynir Ustası İş İlanları, Çorum Torna Freze Kaynak Elemanı İş İlanları, Hakkari Albüm Tasarım Elemanı İş İlanları, Çanakkale Bay Güvenlikler İş İlanları, Düzce Elelktrik Otomasyon Teknisyen Tekniker İş İlanları, Adıyaman Genel Muhasebe Ve Finans Elemanı İş İlanları, Muş Şantiye Şefi Yardımcısı İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim