elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Bingöl Kesim Bükümcü İş İlanları, Karaman Rezervasyon Şefi İş İlanları, Bayburt Halk Oyunları Öğrtemneni İş İlanları, Nevşehir Ek Gelir İsteyenlere Mükemmel Fırsat İş İlanları, Sivas Yüzey Taşlama Elemanı İş İlanları, Ardahan Fitoterapist İş İlanları, Manisa Almanca Fransızca Öğretmeni İş İlanları, Kastamonu Komi yardımcı Komi İş İlanları, Burdur Cati Operatörü İş İlanları, Erzurum Rehber Öğrertmeni İş İlanları, Tunceli Aktivasyon Elemanı İş İlanları, Ardahan Makine Bakım Ve Kalıp Elemanı İş İlanları, Adana Elektrik Usta Ve Stajeri İş İlanları, Ağrı Dikiş İş İlanları, Kastamonu Motor Bobinaj Ustası İş İlanları, Erzurum Elektrisyen İş İlanları, İstanbul Satış Elmanı İş İlanları, Giresun Kırkayak Şoförü İş İlanları, İçel Mersin Kimyager Gıda Mühendisi İş İlanları, İstanbul Bayan Çanta Makinacılar İş İlanları, Kilis İç Mimar Ve Elektrik Tekniker İş İlanları, Muğla Nakliyat Elemanı İş İlanları, Samsun İmalat Ve Montaj Elemanları İş İlanları, Yalova Bayan Güvenlik Görevlisi İş İlanları, Sinop Tüm Branşlarda Öğretmenler İş İlanları, Lokum Ustası İş İlanları, Yalova Statik Boyacı İş İlanları, Karaman Takım Lideri İş İlanları, Batman Özel Güvelik Görevlisi İş İlanları, Düzce Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Eleman İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim