elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Sinop Doğalgaz Ve Sıhhi Tesisat Ustaları İş İlanları, Karaman Operasyon Ve Rezervasyon Elemanı İş İlanları, Bayburt Proje Teknikeri İş İlanları, Diyarbakır Sinek Bar İş İlanları, Ordu Bay Bayan Personel İş İlanları, Gümüşhane Atölyeci İş İlanları, Düzce Aşçı Şantiye İş İlanları, Sinop Tasarımcı Fuar Stand Tasarımcısı İş İlanları, Şırnak Kimya Ve Türkçe Öğretmeni İş İlanları, Bitlis Mekanik Elektrik Sorumlusu İş İlanları, Kütahya Hasta Karşılama Personeli İş İlanları, Aksaray Satiş Ve Sekreterlik İş İlanları, İçel Mersin Güvenlik Görevlisi İş İlanları, Ordu Plastik Şişirme Ustası İş İlanları, Ankara Klima Bakım Onarım Elemanı İş İlanları, Kayseri Müşteri İlişkileri Yöneticisi İş İlanları, Hakkari Tmizlik Personeli İş İlanları, Muğla Dişhekimi Asistanı İş İlanları, Adıyaman Evde Nikah Şekeri Yapımı İş İlanları, İstanbul Mali Müşavir Stajyer İş İlanları, Amasya Makinacı Ve Ortacılar İş İlanları, Kırşehir Vasıflı Vasıfsız Makinacı İş İlanları, Hakkari Şarküteriye Mezeci İş İlanları, K.Maraş Ön Saha Satış Elamanı İş İlanları, Malatya 3d Max Cizim Ders Verilir İş İlanları, Adana Web Satış Personeli İş İlanları, Batman Tornacı Kaynakçı Frezeci İş İlanları, Batman Makina Teknikeri makina Mühendisi İş İlanları, Artvin Optimum Kadro Eğitmeni İş İlanları, Aksaray Reklamcı İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim