elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kastamonu Çırak Yetiştirilmek Üzere Ve Kalfa İş İlanları, Kırklareli Muhasebe Sorumlusu Elemanı İş İlanları, Ağrı Oto Kaportacı Ustası İş İlanları, Adıyaman Bayan Çay Servis Elemanı İş İlanları, Batman Spa Terapisti İş İlanları, İzmir Halkla İlişkiler Satış Pazarlama İş İlanları, İstanbul Sözleşmeli Part Time İş İlanları, Malatya Muhasebe Stok Kontrol Ve Cost Uzmanı İş İlanları, Antalya Yardımcı Bayan Eleman İş İlanları, Kırşehir Tanıtım Ve Organizasyon Elemanları İş İlanları, Bayburt Dergi Pazarama Ve Dağıtım İş İlanları, Uşak Asil Öğretmen İş İlanları, Yozgat İnternet Ve Dijiturk Kurulum Elemanı İş İlanları, Kütahya Fizik Tedavi Teknikeri İş İlanları, Sivas Teknik Destek Ve Satış Sorumlusu İş İlanları, Bolu Pilates Aerobik Hocası İş İlanları, Kilis Klima Teknisyenleri Ve Ustaları İş İlanları, Diyarbakır Cnc Mazak Operatörü İş İlanları, Muğla A2 Ehliyeli Paket Servis Elemanı İş İlanları, Bolu Front Offıce Clerk İş İlanları, Siirt Föncü manikürcü Yardımcısı İş İlanları, Bitlis Tecrübeli Rezervasyon Elemanı İş İlanları, Tokat Saha Elamanı İş İlanları, Şanlıurfa Pvcustaları İş İlanları, Mardin Yazılım Destek Uzmanı İş İlanları, Niğde Döner Ve Büfe Elemanı İş İlanları, İçel Mersin Tv Programı Sunucusu İş İlanları, Hakkari Karlı Bir İş İçin Ortaklık Teklifi İş İlanları, Elazığ Kart Tamırı Teknik Servis İş İlanları, Mardin Bargrıl İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim