elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: İzmir Operasyon Sefı İş İlanları, Ağrı Taş Dizaynında Deneyimli Sorumlu İş İlanları, Uşak Webtasarımcı İş İlanları, Ağrı Kalite İşçisi Mavi Yakalı Personel İş İlanları, Aydın Topoğraf Harita Teknikeri İş İlanları, Kars Motivasyon Eğitmeni İş İlanları, Elazığ Kayıt Eğitim Danışmanı İş İlanları, Edirne Alüminyum Doğrama Usta Ve Kalfaları İş İlanları, Manisa Floryada Araçlı Şöför İş İlanları, Düzce Sıcak Soğuk Satış Personeli İş İlanları, Rize Sosyal Danışmanlık İş İlanları, Bolu Kpss A Tecrübeli Hukuk Öğretmeni İş İlanları, Kars Gece Garsonu İş İlanları, Kocaeli Elektronik Teknik Destek İş İlanları, Düzce Call Center Elemanları İş İlanları, Isparta Web Master Grafiker İş İlanları, Kayseri Solidworks Uzmanı İş İlanları, Kilis Tanıtım Ve Halkla İlişkiler İş İlanları, Diyarbakır Sekreter Ve Muhasebe Elemanı İş İlanları, Bilecik Elektrik Mühendisi elektrik Teknikeri İş İlanları, Ardahan Metal Üretim İşçisi İş İlanları, Adana Elektronik Malzeme Bilgisi Olan İş İlanları, Yalova Servis Montajı Yapcak Deneyimli Elaman İş İlanları, Isparta Kapı Montajcısı Ve Kaynakcısı İş İlanları, Şırnak Havuz Bakımı İş İlanları, Düzce Grafiker Yada Asistan İş İlanları, İçel Mersin Peyzaj Mimarı Ziraat Mühendisi İş İlanları, Düzce Endüstri Veya Makina Mühendisi İş İlanları, Adıyaman Vasıflı Ve Vasıfsız Montaj Elemanı İş İlanları, Kırşehir Bulaşıkçı Ve Komiler İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim