elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Sinop Saha Satış Reklam Yöneticisi İş İlanları, Karaman Zaman Yönetimi Ve Organizasyon Eğitmeni İş İlanları, Konya Proje Mimarı İçmimar İş İlanları, Kayseri Yatırımcı Ortak İş İlanları, K.Maraş Karting Pist Elemanı İş İlanları, Sinop Kuaför Usta Ve Kalfaları İş İlanları, Kütahya Eczane Sahibi İş İlanları, Bingöl Oto Yıkama Elemanı İş İlanları, Çorum Fırma Ortağı İş İlanları, Balıkesir Frezeciler İş İlanları, Kırşehir Cad Cam Operatörü İş İlanları, Sakarya Gece Yönetim Memuru İş İlanları, Van Ayda 2000 Kazanmak Isteyen Bay Bayan İş İlanları, Kocaeli Kategori Uzman Yardımcıları İş İlanları, Sinop Seyahat Acentası İş İlanları, Bursa Part Time Mağaza Personeli İş İlanları, İzmir Özürlü Personel İş İlanları, İş Takibi Ve Grafik İş İlanları, Düzce Güvenlik Sistemleri Teknisyeni İş İlanları, Hatay Gömlek İmalathanesi Elemanı İş İlanları, Bilecik Ürün Giriş Ve Takip Personeli İş İlanları, Balıkesir Ofset Ustası Ve Kalfa İş İlanları, Mardin Teknisyen Yardımcısı İş İlanları, Bolu Komi A2 Ehliyetli Dağıtıcı İş İlanları, Erzurum Yönetici Asistanlığı Sekreterlik İş İlanları, Şırnak Portföy Yöneticisi İş İlanları, Tokat Cnc Torna Freze Operatörü İş İlanları, Elazığ Uzman Php Coder İş İlanları, Samsun Ahçı İş İlanları, Çanakkale Marongoz Ustası İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim