elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Kocaeli Cms Makinacı İş İlanları, Çankırı Montajı Elemanı İş İlanları, Antalya Takım İçi İletişim Etkileşim Eğitmeni İş İlanları, Trabzon İklimlendirme İş İlanları, Trabzon Bayan Plasiyer İş İlanları, Bursa Rezervasyon Satış İş İlanları, Şırnak Market Elemanları İş İlanları, Bilecik Elektrik Teknisyen Otomasyon Usta Kalfa İş İlanları, Call Center Satış İş İlanları, Kırıkkale Part Time Güvenlik Personeli İş İlanları, Balıkesir Serigraf Baskı Ustası İş İlanları, Isparta Bayan Danışman İş İlanları, Adana Montajda Çalışmış Eleman İş İlanları, Diyarbakır Paçacı İş İlanları, Erzurum Eleman Kalfa İş İlanları, İzmir Rehabilitasyon Merkezi Eğitimcileri İş İlanları, Aydın Worldpress Tasarımcı İş İlanları, Karaman Satış Magazasında İş İlanları, Samsun Şantiye Şefi Ve Saha Mühendisleri İş İlanları, Amasya Flekso Matbaa Ustası İş İlanları, Edirne Enjeksıyon Makıne Usta Başı İş İlanları, Burdur Ev İçin Yardımcı Temizlik Yemek İş İlanları, Yozgat Taşlama Elemanı İş İlanları, Kilis Akvaryum Elemanı İş İlanları, Edirne Bakım Otomasyon Sorumlusu İş İlanları, Çorum Servispersoneli İş İlanları, Karabük Satınalma Elemanı İş İlanları, Sakarya Cafede Çalışacak Evli Çift Arıyorum İş İlanları, Şanlıurfa Cms Ve Shıma Makinecileri İş İlanları, Niğde Boya Koruma Ustası Yıkamacı İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim