elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Adana Turizm Transferman Rehber İş İlanları, Tokat Kumpir Ustası İş İlanları, Çankırı Acemi Elemanlar İş İlanları, Burdur Dijital Baskı Sorumlusu İş İlanları, Kocaeli Bay Bayan Kuryeler İş İlanları, Muğla Modelist Makinacı İş İlanları, Denizli Magaza Sorumlusu Ve Pazarlama İş İlanları, Eskişehir Web Geliştiricisi İş İlanları, İstanbul Çocuk Oyun Parkı Görevlisi İş İlanları, Bursa Oto Boya Ustası Kalfası İş İlanları, Kırıkkale Bulgaristanlıbayan Sekreter İş İlanları, Nevşehir Yalın Üretim Eğitmeni İş İlanları, Bitlis Bay Bayan Direksiyon Usta Öğreticisi İş İlanları, Zonguldak Asansör Montaj Elemanları İş İlanları, Muğla Gece Garsonu İş İlanları, Yalova Kesimhane Şefi İş İlanları, Trabzon Dokumacı Ve Vardiya Ustası İş İlanları, Manisa Katlamacı İş İlanları, Rize Bulaşık Görevlisi İş İlanları, Muş Klima Tamircisi İş İlanları, Kars Serbest Doktor İş İlanları, Bayburt Muhasebe Alemanı İş İlanları, Sekreter Proje Çizimci İş İlanları, Ankara Torna Freze Kalıp Elemanı İş İlanları, Kırklareli Ev İşlerinde Yardımcı İş İlanları, Edirne İkna Etme Kabiliyeti Olanlar İş İlanları, Ardahan Foklift Operatörü İş İlanları, Zonguldak Yazılım Geliştirme Elemanı İş İlanları, Yalova Teknik Müdür Tekniker İş İlanları, Samsun Elektrik Müh Veya Elektrik Teknisyeni İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim