elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Amasya Hazır Beton Santral Operatörü İş İlanları, Siirt Makastar Ve Kesimci İş İlanları, Zonguldak Vasıfsız Montaj Elemanı İş İlanları, Aksaray Ofis Çalısanı İş İlanları, Kocaeli Tesktil Elemanı İş İlanları, Bartın Mantı Yapacak Eleman İş İlanları, Gümüşhane Dizgi Mizampaj Ustası İş İlanları, Artvin Home Office Adsl Telemarketing Personeli İş İlanları, Çankırı Fitness Eğitmenliği İş İlanları, Hatay Saha Servis Personeli İş İlanları, Samsun Son Ütücüler İş İlanları, Çankırı Programcı İş İlanları, Sivas Lıse Mezunu İş İlanları, Edirne Komi Garson İş İlanları, Gümüşhane Php Bilgisayar Programcısı İş İlanları, Van Stres Yönetimi Eğitmeni İş İlanları, Muş Dağıtım Soförü İş İlanları, Kocaeli Profesyonel Manikurist Ve Estetisyenler İş İlanları, Gaziantep İmalat Ustası Çırak Kalfa İş İlanları, Artvin Pano Ve Otomasyon İş İlanları, Afyon Sbs Öğretmeni İş İlanları, Ağrı Reklam Pazarlama Personeli İş İlanları, Karabük Yetiştirlmek Üzere Eleman İş İlanları, Tunceli Marangoz Döşemeci İş İlanları, Tekirdağ Bay Ve Bayan Temizlik Personelleri İş İlanları, Kütahya Oto Yikama Oto Kuaförü İş İlanları, Şırnak Vip Garson İş İlanları, Kırşehir Devremülk Tanıtım Ve Satısı İş İlanları, Muş Dershane Koordinatörü İş İlanları, Hatay Düğün İçin Masabaşı Şipşakfotoğrafçı İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim