elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı

 Firma Adı :  Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
 İlan Tarihi :  07.08.2012
 İş Bölümü :  Diğer
 Şehir / İlçe :  Ankara / Keçiören  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay / 21 - 31 Yaş  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Kapıcılık Hizmeti İlan Detayları

Kapıcılık Hizmeti İş İlanı Detayları

En az lise mezunu, askerliğini yapmış,evli, bahçıvanlık, temizlik, küçük bakım ve onarım hizmetlerini yapabilecek, sabıka kaydı ve sağlık problemi olmayan, tecrübeli, sigortalı olarak çalıştırılacak, ailesi ve kendisine kapıcı dairesi tahsis edilecek bir eleman alınacaktır.
 
 
Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

Kapıcılık Hizmeti İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Safir Sitesi A Blok Yöneticiliği
Diğer Ankara
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Yedek Parça Sorumlusu İş İlanları, Şanlıurfa Stok Ve Satş Takip Elemanı İş İlanları, Aksaray Makina Tekniker Ve Mühendis İş İlanları, Hatay Ütücü Ve Makinacı İş İlanları, Ardahan Ofis İçi Ve Ofis Dışı Bay Eleman İş İlanları, Elazığ Ön Satış İş İlanları, Uşak Konteyner Ustası İş İlanları, Yozgat Oto Kuaför Elemanı İş İlanları, Kilis Döşemeci İş İlanları, Ağrı Dökümantasyon Personeli İş İlanları, Ağrı Halkla İlişkiler Danışman Büro Elemanı İş İlanları, Bilecik Müşteri Temsilcisi İş İlanları, Siirt Servis Montajı Yapabilecek Eleman İş İlanları, Kars Çay Vetemizlik Elemanı İş İlanları, Bitlis Yetiştirilmek Üzere Usta İş İlanları, Çanakkale Kalıp Ustası İş İlanları, Çorum Kot Yıkamaya Elemanı İş İlanları, Nevşehir Kanepe Koltuk Döşeme Ve Kesim Ustası İş İlanları, Kırşehir Web Design İş İlanları, Hatay Reklam Ve Pazarlma Elemanı İş İlanları, Kayseri İmalatta Elemanı İş İlanları, Artvin Örgü İş İlanları, Ordu Forum Moderatörü İş İlanları, Şırnak Web Master Site Yöneticisi İş İlanları, Hatay Halkla İlişkişler İş İlanları, Adana Modüler Mobilya Elemanları İş İlanları, Adana Gıda Tanıtım Personeli İş İlanları, Amasya Vasflı Vasıfsız Eleman İş İlanları, Siirt Sigorta Operasyon Personeli İş İlanları, Gaziantep Üretim Formeni İş İlanları,
 Teknoloji Haberleri  İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim