elemanonline

            iş ilanları ve eleman ilanları sitesi

.
Firma ve Üye Girişi
Hemen Üye Olun
İş İlanı Ara :
Çiftlik Elemanı / Aile İş İlanı

Çiftlik Elemanı / Aile İş İlanı

 Firma Adı :  Omay Hayvancılık Ltd Şti.
 İlan Tarihi :  21.06.2012
 İş Bölümü :  Bakım / Onarım
 Şehir / İlçe :  İzmir / Çeşme  
 Cinsiyet / Yaş :  Bay veya Bayan / 25 - 60  
 Çalışma Şekli :  Tam Zamanlı (Full Time)  
Çiftlik Elemanı / Aile İlan Detayları

Çiftlik Elemanı / Aile İş İlanı Detayları

ÇEŞME İZMR de bulunan tavuk çiftliğinde çalışacak elektrik makina ve kaynaktan anlayan usta ve bakıcı aile alınacaktır. barınak+ elektrik+ ssk ayrıca yapılacaktır.ücret görüşülür.
 
 
Çiftlik Elemanı / Aile İle İlgili Diğer İlanlar

Çiftlik Elemanı / Aile İle İlgili Diğer İlanlar

 İlan Başlığı  Firma  Kategori  Şehir/İlçe
Çetinkaya Petrol Ür. Tur San Tic Ltd Şti
Diğer Çanakkale
Agsu
Diğer Mersin
İdo Yüksel Süt Ve Süt Ürünleri
Diğer Gaziantep
Omay Hayvancılık Ltd Şti.
Diğer İzmir
İdo Yüksel Süt Ve Süt Ürünleri
Diğer Gaziantep
Şahin Dağıtım Ve Pazarlama
Diğer Adana
Uğur Yemek
Diğer İstanbul Anadolu
Hem & Bak Market Hizmetleri Gıda Ltrtd Şti
Diğer Kocaeli
Hüseyinoglu Tarım
Diğer Bilecik
Ünal Peyzaj
Diğer İstanbul Anadolu
Kaya Veteriner Kliniği
Diğer Kütahya
Mimoza İnsan Kaynakları
Diğer İzmir
Omay Hayvancılık Ltd Şti.
Bakım / Onarım İzmir
Omay Hayvancılık Ltd Şti.
Bakım / Onarım İzmir
Omay Hayvancılık Ltd Şti.
Bakım / Onarım İzmir
İŞ MEMNUNİYETİ

İŞ MEMNUNİYETİ

12'DEN VURUN

12'DEN VURUN

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

VERİMLİ İŞBİRLİĞİ

İŞ MEMNUNİYETİ 12'DEN VURUN VERİMLİ İŞBİRLİĞİ
İş ve işçi memnuniyeti, ifa edilen işin çeşitli yönlerine karşı beslenen tutumların toplamıdır. İş hayatında yer almak isteyen her insan, eğitimi, diksiyonu ve alışkanlıkları doğrultusunda çalışacağı ortamın fiziksel şartları için beklentiler oluşturur, yaptığı işin bu özellikleri karşılamasını ister. Elemanonline.gen.tr'da anlık iş arayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Firmanızın çeşitli departmanlarında çalıştırmak istediğiniz elemanlarda tam verimlilik almak gayesinde iseniz vereceğiniz ilanlarda iş tanımını ve aranan nitelikleri doğru bir şekilde girip hedefinizi 12'den vurabilirsiniz. Personelin gönüllü işbirliği sağlandığı takdirde, hem yönetime katılma gerçekleştirilmiş ve hem de bir taşla iki kuş vurulmuş olur. Çünkü işbirliğini sağlamak yönetimde başarılı olmaya giden yolda ilk adımdır. Ancak, verimli iş birliği, ahenkli bir ekip kurulabildiği takdirde gerçekleşebilir.
ilgili etiketler: Afyon Tasarım Ve Müşteri İlişkileri Uzmanı İş İlanları, Uşak Garson Sarıyer İş İlanları, Giresun Mutfak Personel Yardımcılığı İş İlanları, Bingöl Anaokulu Yemek Ve Temizlik Elemanı İş İlanları, Artvin Desinatür İş İlanları, Hakkari Çocuk Tiyatrosu Oyuncusu İş İlanları, Nevşehir Kat Hizmetleri Görevlisi İş İlanları, Bursa Çakıcı Ve Bıçkı Ustası İş İlanları, Samsun Rusça Bilen Dış Ticaret Satış Temsilcisi İş İlanları, Adana Fen Veya Fizik Öğretmeni Sbs İçin İş İlanları, Batman Satış Pzarlama İş İlanları, Balıkesir Dekorasyon Elemanları İş İlanları, Edirne Tıbbi Sekreter İş İlanları, Karabük Veri Güncelleme Elamanı İş İlanları, Zonguldak Kuafor Ustası Kalfası İş İlanları, Kars Kurye Sarıgazi İş İlanları, Sinop Barmeid İş İlanları, Erzurum Oto Koltuk Döşemecisi İş İlanları, Amasya Yazışma Personeli İş İlanları, Adıyaman Teklif Verme Ve Maliyet Analizi Eğitmeni İş İlanları, K.Maraş Çagrı Merkezi Çalışanı İş İlanları, Karabük Endüstriyel Ürün Tasarımcısı İş İlanları, Erzincan Tecrübeli Teknik Servis Arkadaşları İş İlanları, Zonguldak Bay Bayan İş İlanları, Şanlıurfa Operasyon Ve Marketing İş İlanları, Ağrı Aktivasyon Ve Satış İş İlanları, Kocaeli Web Sitesi Tasarımı Ve Yazılımı İş İlanları, Niğde Eğitim Danışmanı Ve Pazarlama Sorumlusu İş İlanları, Yozgat Zih Engelliler Sınıf Öğretmeni İş İlanları, Artvin Tabela Ustası Kalfa İş İlanları,
 İlan Ver  İş İlanları  Ana Sayfa
© 2011 Elemanonline.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır. .

is ilanlari

ve

eleman ilanlari

sitesi
Ücretsiz is ilani ve eleman ilani ekleyebilirsiniz

eleman ilanlariEgitim